kŕmime vás kvalitou

V našej kuchyni by ste márne hľadali akýkoľvek polotovar. Nerobíme žiadne skratky, nič si neuľahčujeme. Dbáme na to, aby boli naše produkty robené poctivo a vždy z čerstvých surovín. Výsledok takéhoto postupu sa odráža v chuti, vôni a výzore všetkého, čo vám – našim zákazníkom – ponúkame. Sme cukráreň, ktorá funguje s vlastnou výrobňou od svojho založenia. Za tú dobu sa náš tím cukrárov vyprofiloval medzi absolútnu špičku medzi profesionálmi. Naši zamestnanci sa zhodujú v jednom: Je radosť pre vás piecť.

tradičná receptúra

Je dosť možné, že recepty, podľa ktorých u nás pečieme, poznala ešte vaša babička. Sú to všetko pôvodné a autentické postupy, ktoré sa snažíme zachovať pre plnohodnotný zážitok chutí. Každý zo zákuskov, ktoré vám podávame, má svoju históriu a identitu. To chceme a budeme vždy rešpektovať. U náš si môžete byť vždy istý tým, že to, čo dostanete na tanier, je skutočne to, po čom túžia vaše chuťové poháriky.

miesto pre relax

Cukráreň IHRO je situovaná na pokojnom ružinovskom sídlisku, ako dominanta jedného z najväčších detských ihrísk v okolí. Za vyžitím k nám chodia rodiny so svojími ratolesťami, ktoré si u nás vždy prídu na svoje. Nemusíte váhať dvakrát priniesť k nám tie svoje, určite sa zabavia. V areáli je bezproblémové parkovanie a vôkol panuje príjemná atmosfére, ktorú už len spestriť dobrou kávou a chutným zákuskom. V lete sa zvyknú organizovať grilovačky, stolnotenisové turnaje, či rôzne detské akcie. V blízkosti cúkrarne je volejbalové ihrisko a množstvo atrakcií pre najmenších.

vždy o krok navyše

My v cukrárni IHRO veríme, že vzťah k zákazníkovi by nemal končiť výmenou produktu za peniaze. Vždy sa preto budeme snažiť urobiť pre vás o niečo viac – míme na to kapacity, skúsenosti, schopnosti aj chuť. Radi by sme boli považovaní za flexibilný podnik, ktorý vždy nájde riešnie. Či už ide o rozvoz až k vám, veľké objednávky na akcie či svadby, najrôznejšie podoby tôrt, pečenie vianočného pečiva, zmrzlina v horúcich mesiacoch, alebo iné sezónne pochúťky. Vždy budeme schopní hľadať riešenia tak, aby ste boli maximálne spokojní s tým, čo u nás dostanete.